MEDICOPTER ALAPÍTVÁNY

"HOGY SEGÍTHESSÜNK A FÖLDÖN ÉS A LÉGBEN" Adószám: 18175581-1-43

Az alakulás:

Egy hat éves kislány kilenc éve vízbe fúlt. Gyors segítség, korszerű eszköz hiánya miatt meghalt. Ma tizenöt éves lenne.

A MEDICOPTER Alapítvány 2002. február 11-én került bejegyzésre, 8484. sorszám alatt.

Közhasznú szervezetként működik.

Az Alapítvány célja:

Az egész országra kiterjedően elősegíteni a hatékonyabb mentést, és e tevékenység ellátásához biztosítani kívánja a szükséges anyagi, tárgyi feltételeket. Kiemelten foglalkozik az égési sérültek ellátásával, vállalva ennek a speciális feltételeit is. Az Alapítvány részt kíván venni a kórházak sürgősségi osztályait érintő jobb műszerezettségi színvonal kialakításának anyagi támogatásában, illetve segítséget kíván nyújtani nélkülözhetetlen életmentő műszerek beszerzésében, anyagi támogatásában.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 6
Tegnapi: 1
Heti: 11
Havi: 65
Össz.: 18 599

Látogatottság növelés
Oldal: Hogyan működik a HuPont.hu weboldalszerkesztő és honlap?
MEDICOPTER ALAPÍTVÁNY - © 2008 - 2024 - medicopter-alapitvany.hupont.hu

A HuPont.hu segítségével a weboldalkészítés gyors! Itt kezdődik a saját weboldalkészítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »